BRU

ODTWARZAĆ FILM

Budowanie wizji bru

ODTWARZAĆ FILM

Budowanie wizji bru

O firmie

„Z pasją do tkanin”

Założona w 1995 r. przez Gary’ego i Jasona Neimanów, Bru jest wiodącym światowym dostawcą tkanin dekoracyjnych i tapicerowanych oraz tapet.
Gary i Jason, wraz z niezwykle zmotywowanym, wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem kierowniczym, mogą przypisać sukces Bru w stworzeniu reputacji jako solidnej, słynącej z jakości i znakomitej obsługi firmy. Renomę firma zawdzięcza wsparciu i współpracy całego wyspecjalizowanego zespołu pracowników Bru.

Więcej

Każdego roku Bru wysyła na cały świat dziesiątki milionów metrów tkanin i tapet.Korzystając z wyjątkowego i ekskluzywnego rozwiązania Bru Full Solution, które pomaga klientom osiągnąć wyższą efektywność niższym kosztem w całym procesie zamówień i marketingu.

Wraz z markami Bru, partnerami, klientami i dostawcami Bru nieustannie doskonali swoją techniczną i fachową, wiedzé , a ciągłe inwestowanie w operacje i usługi przynosi efekty w postaci trwałego i stale rosnącego zadowolenia klientów.

Prawdziwa pasja Bru do innowacji i ciągłego rozwoju zapewniła firmie pozycję lidera wśród dostawców dla licznych klientów. Co wyróżnia Bru? Skontaktuj się z nami, bardzo chcemy poznać Twoją opinię.

Każdego roku Bru wysyła na cały świat dziesiątki milionów metrów tkanin i tapet.Korzystając z wyjątkowego i ekskluzywnego rozwiązania Bru Full Solution, które pomaga klientom osiągnąć wyższą efektywność niższym kosztem w całym procesie zamówień i marketingu. Wraz z markami Bru, partnerami, klientami i dostawcami Bru nieustannie doskonali swoją techniczną i fachową, wiedzé , a ciągłe inwestowanie w operacje i usługi przynosi efekty w postaci trwałego i stale rosnącego zadowolenia klientów. Prawdziwa pasja Bru do innowacji i ciągłego rozwoju zapewniła firmie pozycję lidera wśród dostawców dla licznych klientów. Co wyróżnia Bru? Skontaktuj się z nami, bardzo chcemy poznać Twoją opinię.

Zdjęcia magazynu firmowego
W sercu tekstyliów...