BRU

Obejrzyj nasze referencje

Historie Bru

Obejrzyj nasze referencje

Historie Bru

Z pasją do ludzi

Dziel się pasją
ODTWARZAĆ FILM

„Zjednoczeni – jesteśmy silni”

Bru nie byłaby tak silną i odnoszącą sukcesy firmą, jaką jest obecnie, bez równie silnych wartości i zasad, które przyświecały nam od samego początku i

Które nadal definiują sposób, w jaki postępujemy z pracownikami, klientami, dostawcami i światem wokół nas. Ponieważ, ostatecznie, my wszyscy jesteśmy Bru.

Umysł

Z jasną wizją tego, co chcemy osiągnąć, z wiedzą o tym, jak chcemy tego dokonać oraz z uporem pozwalającym osiągnąć cel. Bru wyznaje zasadę tworzenia inteligentnych rozwiązań, które w realny sposób zmieniają Twój biznes na lepsze.

Ręce

Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy w Bru, ponieważ łączy nas dyscyplina i pasja, z jaką wspólnie stosujemy naszą wiedzę fachową przy każdym wyzwaniu, w przypadku każdego klienta i każdego dnia. Podejście „potrafię” jest tym, co gwarantuje maksymalne zadowolenie klienta.

Serce

Pasja wykraczania poza własne cele jest czynnikiem napędzającym nas we wszystkim, co robimy w Bru. Pasja do jakości, kreatywności, innowacji i sukcesu – Twojego i naszego. Pasję tę możesz zobaczyć i odczuć we wszystkich naszych znakomitych produktach i usługach co stanowi wartość dodaną.

Bądź Bru

Zaufanie, lojalność i uczciwość są tym, co definiuje szczególną relację, jaką jest Bru. Relację, która łączy nas i inspiruje, abyśmy wspólnie sięgali ku nowym horyzontom. Sprawdź i odkryj, co to znaczy „być Bru”.

Nasze podejście środowiskowe i społeczne

ISO 9001

Bru jest organizacją z certyfikatem ISO 9001. Międzynarodowa norma ISO 9001 gwarantuje, że nasze produkty i usługi są bezpieczne, niezawodne i wysokiej jakości.

Zdrowie

W Bru dbamy o ludzi i środowisko. Siedziba Bru dysponuje w pełni wyposażoną siłownią i oferuje codzienne sesje fitness z trenerem osobistym. Zachęcając do aktywności fizycznej i zdrowego żywienia, dokładamy najlepszych starań dla zapewnienia dobrego samopoczucia pracowników.

Ekologia

Staramy się dostarczać tkaniny, które są bezpieczne dla środowiska i nieszkodliwe dla zdrowia ludzi. Większość tkanin Bru posiada certyfikat Oeko-Tex® 100, co oznacza, że materiały nie zawierają zabronionych lub regulowanych substancji czy chemikaliów znanych ze swojej szkodliwości dla ludzi. Tkaniny z certyfikatem Oeko-Tex® 100 spełniają aktualne normy środowiskowe dla całego cyklu produkcyjnego i większość z nich można w pełni poddać recyklingowi. Wszystkie produkty Bru stale spełniają restrykcyjne międzynarodowe standardy REACH zgodnie z ekologiczną, zrównoważoną ideologią firmy. Bru niezmiennie zachęca dostawców do uzyskiwania certyfikacji ISO 14001, gwarantującej odpowiedzialność środowiskową.

Bru wspiera Live and Give

Live and Give jest belgijską fundacją pracującą na rzecz wietnamskich dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji. Największe sukcesy fundacji obejmują udaną budowę szkoły z internatem/sierocińca w Pleiku, w środkowym Wietnamie. Kilka dodatkowych projektów budowy szkół również ukończono, co przyczyniło się do poprawy warunków życia ubogiej ludności Wietnamu.

http://www.liveandgive.eu

Bru wspiera UNICEF

Bru angażuje się we wspieranie i zapewnianie lepszej przyszłości dla dzieci w krajach rozwijających się i na obszarach dotkniętych klęskami. Dlatego połączyliśmy siły w partnerstwie z UNICEF-em i zbieramy pieniądze na ich projekty na całym świcie. Misją UNICEF-u jest pomaganie najbardziej narażonym na zagrożenia dzieciom, poprzez zapewnienie im dostępu do edukacji i bardziej bezpiecznych, zdrowszych warunków życia.

Wraz z UNICEF-em Bru pragnie pomagać dzieciom w trudnej sytuacji, dając im szansę na lepsze życie.

www.unicef.be

Bru wspiera Lekarzy bez Granic

W ramach inicjatyw charytatywnych Bru wspiera Lekarzy bez Granic, międzynarodową medyczną organizację humanitarną, która niesie pomoc medyczną do miejsc dotkniętych kryzysem humanitarnym na całym świecie.

www.msf.org